V četrtek, 12. 6. 2026 smo uspešno zaključili projekt (60 terminov), ki je potekal v okviru Olimpijskega komite Slovenije – Zmigaj se do vadbe. Tudi ŠPK Jesenice je bil izvajalec projekta z naslovom “Splezaj do zdravja”. Projekt je bil dobro sprejet in obiskan od začetka do konca.
Mi upamo, da smo vam s projektom približali športno plezanje na zabaven način in da smo razbili predsodke kot so; plezajo lahko samo mladi, premalo moči imam v rokah, to sploh ne bo šlo, … Skoraj vse je mogoče, če je želja. 🙂 Hvala vsem za udeležbo in super energijo.
Upamo, da se v novem šolskem letu ( 2026/2027) ponovno srečamo, da bo projekt ponovno zaživel in bomo navdušili še kakšnega novega člana.

