Tekma DP – Šmartno pri Litiji

V petek in soboto (19. in 20.6.) je potekalo tekmovanje DP v težavnostnem plezanju v Šmartnem pri Litiji. V petek sta se v popoldanskem času na tekmi pomerila Enja Kelvišar (cicibanke) in Maks Žurman (ml. dečki). Ob poznih večernih urah, vročini sta odplezala odlično, kar je zadostovalo za 19.mesto (Enja) in 11. mesto (Maks).
V soboto je potekalo tekmovanje za srednje kategorije, kjer smo imeli predstavnico v kategoriji kadetinje – Maša Ahec. Maša je odlično opravila s kvalifikacijami in v finalu plezanje končala na 8. mestu. Čestitke vsem trem za borbo in odličen rezultat na DP-ju.
Sledi krajša “poletna” pavza s tekmovanji.